O nás

Co je naším cílem?

Sdružujeme osoby, jejichž osobním cílem je zvýšení zájmu veřejnosti o zdravý životní styl (včetně výživy), a to také formou aktivit v oblasti edukace. Cílem je vzbuzení zájmu veřejnosti o moderní reálnou výživu jako celospolečenské téma. Pomáháme při tvorbě správného žebříčku hodnot a usilujeme o zlepšení způsobu stravování.

Aktivně se účastníme, případně organizujeme výstavy, konference, semináře a setkání odborníků. Zajišťujeme vzdělávací činnost a propagační akce v naší zájmové oblasti.

Na výživě samozřejmě záleží.

Jde o reálný život, reálnou situaci, tudíž nutná jsou jen reálná a především realizovatelná řešení.

My vám nabízíme systém. Nabízíme ho těm z vás, kteří mají zájem. Řídíme se totiž pravidlem „nedávej rady tomu, kdo o ně nestojí a kdo tě o ně osobně nepožádá." Zdraví je především ve vašich rukách.

Jakub Přibyl, vedoucí Rady Spolku

Jakub Přibyl

Konzultant pro personalizovanou výživu s dlouholetou praxí v oblasti nutriční prevence a sportovní dietologie, člen společnosti pro výživu, české potravinářské společnosti (kde jako výrobce fortifikovaných potravin a doplňků stravy profesně „prozřel“), Etické Fitness Aliance. Provozuje vlastní poradenský a školící portál www.vyzivapro.cz, pořádá odborné konference zaměřené na moderní výživu. Je odborným garantem unikátního specializovaného e-shopu www.nejenleky.cz, konceptu tzv. etického obchodu, kde se nabízí výhradně kvalitní potraviny a doplňky stravy s důrazem na transparentní původ, technologii zpracování a složení.

Ing. Jan Bydžovský, jednatel Spolku

Ing. Jan Bydžovský

Aktuálně manažerem aktivit. Práce na projektu je velkou inspirací a baví mě se podílet na rozvoji zdravého životního stylu a organizačně zastřešovat vzdělávací akce. Majitel projektu www.nejenleky.cz se zaměřením na špičkové doplňky stravy.